Úvod / Články / Čerpacia technológia / Inteligentné využitie vody - čerpadlá značky OASE
Tlačiť

Inteligentné využitie vody - čerpadlá značky OASE

Predstavujeme katalóg čerpadiel značky OASE

Inteligentné využitie vody – čerpadlá značky OASE

Voda ako v dome tak aj na záhrade je vždy potrebná. OASE ponúka pre každé použitie chytré a spoľahlivé riešenia, ktoré spĺňajú i tie najvyššie nároky na zásobovanie vodou. Inteligentné záhradné čerpadlá a domáce vodné automaty série ProMax alebo robustné ponorné čerpadlá s integrovanou automatikou sa postarajú o nepretržitú dodávku vody – efektívne a šetrne k prírodným zdrojom.

Dovoľujeme si vám predstaviť radu čerpadiel ProMax:

ProMax Garden Classic – záhradné čerpadlo ponúkané v dvoch verziách – ProMax Garden Classic 3000 a 4500. Čerpadlo sa vyznačuje mimoriadne tichým chodom vďaka hydraulickému púzdru zo šedej zliatiny. Z predností čerpadiel môžeme vyzdvihnúť atraktívny pomer výkonu prečerpávania k tlaku voda a príkonu – (4,1 bar, 2900 l/hod a cca 600 W prípadne 4,4 bar, 4200 l/hod. a cca 900 W). Obe čerpadlá sú vybavené dobre viditeľným páčkovým spínačom modrej farby. Čerpadlo má zabudované stabilné madlo pre príjemné nosenie.

ProMax Garden – záhradné čerpadlo s integrovaným predfiltrom v troch verziách – ProMax Garden 3500, 5000 a 6000/5. Vďaka predfiltru sa hydraulika čerpadla oveľa rýchlejšie naplní vodou bez nutnosti použitia lievika. V čerpadlách je integrovaný spätný ventil pre pohodlné prvé naplnenie /zavodnenie čerpadla/. Chcel by som poukázať na prednosti čerpadla ProMax Garden 6000/5. Medzi hlavné prednosti patrí:
- tichý chod vďaka päťstupňovou technikou čerpacích kôl  v kombinácii s veľkoobjemovou optimalizovanou hydraulickou jednotkou z platu vyztuženého sklenným vláknom.
- Kontrola prietoku a termická ochrana proti chodu na sucho
- Čerpadlo sa po jednoduchom stračení tlačítka prepne do pohotovostného režimu pripraveného k chodu s externým tlakovým spínačom
- Modré a červené diody na zadnej časti madla zrozumiteľne indikujú stav chodu čerpadla

ProMax Garden Automatic – domáci vodný automat dostupný v 4 verziách – ProMax Garden Automatic 3500, 4000, 5000, 6000/. Ihneď, ako je domáci vodný automat nainštalovaný je pripravený pre ďalšie použitie a začne s prečerpávaním vody v potrebnom množstve ihneď pri otvorení vodného kohútika. Tieto čerpadlá sú vybavené predfiltrom, integrovaným zpätným ventilom, ochranou proti chodu na sucho rovnako ako aj pätstupňovým čerpacím systémom (typ 6000/S) sú tieto čerpadlá dokonalým pomocníkom pre zásobovanie vody pre dom a záhradu.

ProMax Pressure Well – automatické čerpadlo pre hlboké studne dostupný v 2 verziách – ProMax Pressure Well. Vďaka integrovanému tlakovému spínaču s kontrolou prietoku sa jednoducho inštalujú a bezpečne prevádzkujú. So svojim osemstupňovým čerpacím systémom vytvárajú tieto čerpadlá tlak až do 5,7 bar pre silné a rýchle zavodnenie a taktiež pre náročné zásobovanie domácnosti vodou. Hlavnou výhodou automatického ponorného tlakového čerpadla ProMax Pressure je jeho možnosť inštalácie vo vertikálnej ako aj horizontálnej polohe vďaka podstavcu – „nohe“ pre použitie v cisternách s gumovými nástavcami k redukcii hluku.

Prílohy

K článku neboli pridané žiadne prílohy.

Vybrané články

Kategórie BIObazénov

Kategórie BIObazénov

Vo vyspelých krajinách je tento štýl kúpania veľmi populárny. BIObazény nie je potrebné počas sezóny chemicky…

Príprava jazierka na zimu

Príprava jazierka na zimu

Čo spraviť s jazierkom pred zimou? Kedy schovať technológiu? Treba kŕmiť ryby aj v zime? Ako prezimovať lekná?

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vyberáme z nášho e-shopu

Oase MAXI II 4,0 KW / 400V

OAse - Vyradene produkty

Oase MAXI II 4,0 KW / 400V

9 350,94 €

Oase MIDI II 1,1KW / 230

OAse - Vyradene produkty

Oase MIDI II 1,1KW / 230

6 792,28 €