Úvod / Informácie / Možnosti dopravy a platby
Tlačiť

Možnosti dopravy a platby

V súčasnosti môžete v našom internetovom obchode môžete využívať nasledujúce možnosti dopravy a platby, ktoré si môžete zvoliť pri objednávaní tovaru:

Doprava tovaru 

Tovar zasielame spoločnosťou ReMax Courier Service na území SR. Poštovné sa vám zobrazí v treťom (3/5) kroku objednávky, pred záverečným potvrdením. Termín dodania je od 1 až 3 pracovných dní od doručenia objednávky, pokiaľ je tovar skladom. Ak tovar skladom nemáme, bude Vás kontaktovať náš zamestnanec, ktorý Vám oznámi náhradný termín dodania.  Vodné rastliny zasielame v mesiacoch v mesiacoch Máj až September. V prípade, priaznivého počasia zasielame rastliny aj mimo tohto obdobia. Keďže vodné rastliny sú "živý materiál" dohadujeme čas doručenia individuálne. Pri objednávke prijatej cez víkend sa počíta ako prvý deň, prvý pracovný deň. Pokiaľ by sa dodacia lehota predĺžila, bude objednávateľ včas o termíne dodania informovaný e-mailom alebo telefonicky.

Kuriérska služba - Remax

Pri objednaní doručenia zásielky kuriérskou službou využívame služby spoločnosti Remax courier s.r.o. Cenu prepravy je vypočítaná na základe celkovej váhy objednávky a povahy tovaru. 

Poštovné zdarma sa vzťahuje na:

  • Objednávky jazierkovej technológie v cekovej hodnote nad 150 Eur s DPH - poštovné zdarma sa nevzťahuje na EPDM fólie, PVC fólie 0,5mm, geotextíliu, hadice 
  • Technológiu OASE - okrem náhradných dieľov a jazierkovej chémie OASE
  • Produkty označené symbolom Poštovné Zdarma 
  • Poštovné zdarma sa nevťahuje na veľkoobchodné objednávky

 

 

Dobierka

Dobierka je najpoužívanejší spôsob platby v našom eshope. Peniaze za objednaný tovar zaplatíte až pri prevzatí tovaru priamo doručovateľovi zásielky. Momentálne využívame kuriérsku spoločnosť Remax courier service. Kuriér akceptuje iba hotovosť. 

 

Bankový prevod

Po prijatí vašej objednávky vám zašleme číslo účtu a variabilný symbol, ktorý je potrebné pri zasielaní úhrady uviesť. Pri bankovom prevode zaplatíte za tovar vopred, vkladom na náš bankový účet. Tovar Vám odošleme po prijatí platby.

 

Platba kartou pri objednaní tovaru 

Moderný spôsob platby cez portál ČSOB GP webpay - E-Comm (platba prostredníctvom platobných kariet). Platba kreditnými a debetnými kartami ZBK, VISA, VISA Electron, EuroCard, MasterCard a Maestro. Platba prebieha na stránkach Československej obchodnej banky. Tovar expedujeme po prijatí Vašej platby na náš účet. Platba sa pripusuje na náš účet zvyčajne do 24 hodín. 

 

Splátkový systém Quatro

Hodnota tovaru musí byť aspoň 100 Eur. 

 

 

 

Prílohy

K článku neboli pridané žiadne prílohy.

Vyberáme z nášho e-shopu

Oase MAXI II 4,0 KW / 400V

OAse - Vyradene produkty

Oase MAXI II 4,0 KW / 400V

9 350,94 €

Oase MIDI II 1,1KW / 230

OAse - Vyradene produkty

Oase MIDI II 1,1KW / 230

6 141,13 €